Методична скарбничка

Виховний захід «Наші пернаті друзі»

Виховний захід «Наші пернаті друзі»

Спортивний захід «Маленькі олімпійці»

Спортивний захід «Маленькі олімпійці»

В цілому запланований захід пройшов за плано, відповідно за програмою. В ході проведення заходу були виконані поставлені завдання.

Місце проведення: спортивна зала.

  • У дітей з’явилася цікавість до проведення спільних заходів.
  • Були створені умови для розвитку фізичних якостей.
  • Всім була надана можливість розкрити свій творчий хист.
  • Удосконалити свої рухливі вміння і навички, розвивати дрібну моторику рук, розвивати координацію рухів, спритність, логічне мислення, вміння влучати в ціль, орієнтуватися в просторі.

Діти були в спортивній формі. Захід проходив в спортивній залі. Виконувались гігієнічні вимоги, а саме динамічні паузи.

Види діяльності: розминка, конкурси, ігри, читання віршів.

Прийоми активації:

Використовувала різні конкурси, а саме на рухливу активність- «Передача м’яча », «Стрибки на скакалці» ,конкурс на спритність- «Не загуби м’яча »,естафета- «Оббіжи кеглі»,інтелектуальний конкурс -«Що ми знаємо про спорт». Різноманітність естафет, та конкурсів для дітей допомогли розвинути спритність і координацію рухів, та сприяли формуванню нових рухливих навичок , а також комунікативності і здатності привчати дітей дотримуватися певних правил, та звичайно ж доставили всім дуже велике задоволення і гарний настрій.

Сюрпризний момент: всі діти були нагороджені солодкими нагородами, а переможці спортивного заходу ще й грамотами. Це так захопило дітей та сприяло кращої організації і мотивації бути переможцями.

До заходу були притягнуті всі діти.

Мета була досягнута: було організоване дозвілля дітей, під час якого всім дітям була надана можливість розвитку своїх спортивних можливостей.

В цілому захід пройшов на хорошому рівні. Я вважаю , поставлені завдання були виконані.