Гуртки


Гурток журналістики

Фото керівника

Керівник: Прахова Світлана Анатоліївна, кандидат психологічних наук, вчитель історії, практичний психолог КНТМЛ № 16.
Графік: середа, четвер
Стисла інформація про гурток: Гурток існує з 2009 року і активно працює по сьогоднішній день. Під егідою гуртка випускається газета «Ліцейні новини» (випуски додаються окремими файлами).

Фото занять гуртка

Випуски газет

Выпуск № 1!

Выпуск № 2!ЦДЮТ Гурток Орігамі

Одним з ефективних засобів розвитку дітей є заняття орігамі, що в перекладі з японського означає «складання з паперу». Заняття орігамі розвивають пам'ять, просторову уяву, моторику пальців, точність рухів, вольові зусилля, вміння доводити справу до кінця.

Орігамі є не лише мистецтвом, воно містить у собі величезний творчий потенціал щодо використання його в різних галузах діяльності людини: конструюванні, архітектурі, дизайні, математиці, педагогіці, психології, медицині. Усе це виводить орігамі за межі екзотичного мистецтва та робить його цікавим і корисним для різного віку.

Казка «КОЛОБОК»

pобота зроблена у техніці Орігамі. Міська виставка дитячої творчості «Країна Фантазій» - 2018, ІІІ місце

Казка «КОЛОБОК»

Керівник: Гудкова Оксана Андріївна
Графік: І гр.: Вівторок 13.45-15.00. Четвер 13.45-15.00.
ІІгр. Вівторок 15.10-16.45. Четвер 5.10. -16.45.

Фото занять гурткаСекція Карате

Криворізька федерація спортивного карате – це професійна спортивна секція, яка навчає дітей віком від 5 років мистецтву карате. Стильова база секції – Шотокан Карате-До.

Секція спрямована на спортивну складову карате, тому основним з пріоритетів є підготовка спортсменів на різноманітні змагання, від чемпіонатів міста до змагань на міжнародній арені.

Окрім спортивної складової, секція спрямована на вихованні духовного розвитку спортсменів. Тренування корегує дисципліну, вчить спортсмена бути стриманим, спокійним, старанним та цілеспрямованим.

Спортивне карате це бойове мистецтво яке спрямовано на розвиток технічних здібностей спортсменів. Принцип підготовки, вимагає від спортсменів бути швидкими, зібраними, та контролювати свої дії. Такий підхід запобігає виникненню травматизму під час тренувань та дає змогу підготувати сильну, а головне, здорову дитину.

Фото керівника

Інструктор: Титаренко Богдан Орестович
Графік тренувань: понеділок, cереда, п’ятниця
Початок 16:00


Туристично – краєзнавчий гурток «Джура»

Фото керівника

Керівник: Грязнова Віта Іванівна
Графік: середа, четвер.
Стисла характеристика: гурток направлений на використання елементів козацької педагогіки , досвіду наших предків по вихованню підростаючого покоління, виконання законів кодексу «лицарської честі».
Мета: формування та розвиток повноцінної особистості, гармонійної людини, патріота України.

Фото занять гурткаГурток «Паперопластика»

Керівник: Кучеренко Наталя Леонідівна, керівник гуртка - методист
Графік роботи: понеділок, середа – 14.30 – 16.05
4 години на тиждень, 144 години на рік, початковий рівень навчання, перший рік, група з 15 вихованців, віком 9-10 років.
Стисла інформація про гурток: Основне завдання при організації гуртка – це виготовлення коробок з паперу, ознайомлення з різними способами конструювання з паперу, виготовлення коробок у різних техніках: витинанки, орігамі, паперопластики геометричних фігур.

Гурток «Початкове технічне моделювання»

Керівник: Бочкарьова Ольга Леонідівна, керівник гуртка – методист
Графік роботи: понеділок, середа – 16.00 – 17.15
Початковий рівень навчання, перший рік, 144 години на рік, 4 години на тиждень, група з 15 вихованців, віком 7-8 років.
Стисла інформація про гурток: Основне завдання при організації гуртка – це засвоєння початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок, елементарних уявлень і понять, ознайомлення зі світом техніки, графічною грамотністю, графічним моделюванням, конструюванням і дизайном при роботі з різноманітними матеріалами та інструментами, виготовлення іграшок, моделей машин і механізмів.