Методкейс

ІМІДЖ СУЧАСНОГО УЧИТЕЛЯ

Що ж таке імідж сучасного учителя у сучасному світі та від чого він залежить? Давайте спробуємо розібратись... (читати далі)

Джерело: http://www.ukr.life


Школи самі визначать дати останніх дзвоників і випускних

Цього року українські школи матимуть можливість самостійно визначити строки проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х і 9-х класів, а також дати проведення свята «Останній дзвоник» та випускних вечорів... (читати далі)

Джерело: http://osvita.ua


Як вчителям пройти обов’язковий онлайн-курс з підвищення кваліфікації

30 січня відбулася презентація онлайн-курсу для вчителів початкової школи, які навчатимуть перші класи з вересня 2018 року. Розповідаємо, що це за курс, для чого він потрібен та що буде з вчителями, які його не пройдуть... (читати далі)

Джерело: https://osvitoria.media


Розуміння темпераменту - це важливо

Батьки знають, що в дитини з ранніх років чітко виявляються особливості особистості. Навіть брати й сестри мають різні вподобання, більшою чи меншою мірою активні, по-різному реагують на зовнішні стимули й т. ін... (читати далі)

Джерело: childdevelop.com.ua


Сучасні освітні інструменти для вчителів

У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі, і які дозволяють йому дістати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих шкільних занять... (читати далі)

Джерело: http://natalianemirovska.blogspot.pe